Vyškovský #DRAGON Jakub KREJSA je SKOKANEM roku JM kraje

Je to pár dní, co jsme se s přáteli ze TJ Jiskra Strážnice „štengrovali“ o to, který z našich svěřenců vybojuje čelo hodnoticí tabulky zlepšení úspěšnosti, v rámci Skokana roku JM kraje 🙂

V té době nebyly ještě na STISu (*pozn. red.: stolně-tenisový informační systém, oficiální výsledkový portál soutěží České asociace stolního tenisu) doplněny výsledky posledních tří kol, v nichž náš Dragon senzačně bodoval. Nyní již tam jsou, a my můžeme „slavit“, neboť se vyhoupl na špici!

Největší challenge je samozřejmě ještě před ním, tj. udržet toto umístění až do konce sezóny, ale i průběžně je tohle super výsledek, a hozená rukavice pro naše „tabulkové konkurenty“, z Řeznovic, Blanska, a Strážnice – viz. https://www.elost.cz/st/zebricek/jihomoravsky/radit_dle-zmena 🙂

Kuba dává tréninku hodně, a krom praktické části s námi absolvoval (dobrovolně) i celé školení trenérů licence C, pořádané ve Vyškově v červnu. Licenci sice jako neplnoletý ještě získat nemohl, ale „asi ho to zajímalo“, když tam s námi trávil tři dny svého volného času 🙂

Milým faktem je, že v rámci TOP 5 ho doplňuje za Vyškov v žebříčku ještě nejmladší parťák, Petr Luska! Ten teď kupříkladu v posledním utkání na půdě lídra tabulky z Rousínova, uhrál všechny 4 body https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=339113. Důležité vědět je, že Petr tuhle soutěž hraje prvním rokem, před tím hrál soutěž základní, a příští rok s velkou pravděpodobností naskočí do soutěže ještě lepší.

Další pozitivní věcí je, že již vloni se na přední příčku probojoval náš hráč Vojta Olejníček, a předloni – ještě za bývalého klubu – dokonce první místo opanoval naše současná opora KP1, Ondřej Libánek, stíhaný na druhém místě opět Vojtou Olejníčkem.

Věříme, že tento trend úspěšných hráčů bude pokračovat i nadále, neboť naše nejmenší naděje, jako Matyáš Křupka, Milan Zaoral, Tomáš Beran, Ondřej Zeman aj. na své místo v tabulce jistě teprve čekají, a dočkají se ho!

Aby pozitivního nebylo málo, v celkovém hodnocení „skokana roku“ za CELOU ČESKOU REPUBLIKU je náš Jakub aktuálně na senzačním 16. místě. Do TOP 10 je ale ještě cesta dlouhá, že? .. 🙂 I když, nic není nemožné..

Celkové pořadí letošních „skokanů roku“ 🙂

 

 

 

 

 

 

 


Srovnání letošního roku a minulých 🙂

Jakub Krejsa i Petr Luska v TOP 5 skokanech JM kraje!
Vloni se mezi nejlepší probojoval náš Vojta Olejníček!
Předloni „na bedně“ skokana roku nechyběl Ondra Libánek ani Vojta Olejníček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *