Vyškovský #DRAGON Boris Trávníček je mistrem ČR ve ve stolním tenise handicapovaných (kat. OPEN)

OSTRAVA!!! hostila stolní tenis tělesně handicapovaných sportovců, propozice

 

Zařazením JEDNIČKA základní sestavy KST Dragon Vyškov v následující sezóně pro krajskou soutěž mužů – borec Boris Trávníček vybojoval zlatou medaili na Mistrovství České republiky tělesně postižených sportovců v nejtěžší kategorii, OPEN (tedy bez rozdílu postižení)!

Boris Trávníček kraloval kategorii OPEN mistrovství ČR tělesně postižených

Boris náš klub reprezentoval v soutěží „stojících“ (jak vozíčkáři říkají) – tedy „tělesně zdravých“ sportovců – v uplynulé sezóně krajské soutěže (poprvé s námi okusil krajskou soutěž) se skóre 15:16, tj. téměř 50% úspěšnost! Do příští sezóny již s ním počítáme jako s hráčem základní sestavy klubu, s tím že povede stabilní čtveřici hráčů Drápal, Srna, Libánek, Čakovský k zářným výsledkům v krajské soutěži.

V minulé sezóně Boris skončil TŘETÍ na Mistrovství světa ve své kategorii se svým parťákem ze slovenské paralympijské reprezentace, A. Meszároszem 🏓 

Na své cestě Mistrovstvím České republiky si Boris poradil s hráči žebříčkově i daleko výše postavenými, a ve finále kategorii OPEN (tzn. kategorie pro hráče s „jakýmkoliv“ tělesným postižením) dokázal překonat tradičního, a několikanásobného (10+) mistra České republiky, Reného Tauše, a zaslouženš si tak dokráčel pro titul nejlepšího mezi TP v ČR!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#BORIS #DRAGON #VYŠKOV #PINEC #MISTR #TRÁVNÍČEK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *