Velikonočního berana v Bučovicích vyhrál BERÁNEK! Naše dragonky sbíraly zkušenosti mezi „čarodějkami“!

Citace, zdroj pinec.bucovice.sweb.cz: „Dne 20. dubna 2019 se v hale základní školy 710 v Bučovicích uskutečnil 22. ročník turnaje ve stolním tenise mužů „O Velikonočního beránka“. Kromě účasti domácích pořádajících TJ Sokol Bučovice v počtu 8 hráčů se turnaje zúčastnili hráči z dvaceti osmi oddílů všech čtyř moravských krajů a 3 hráči slovenské národnosti.

Celkem se turnaje zúčastnilo 63 hráčů ze čtyř Sokolských žup. Ve skupině „elite“ bojovalo 31 hráčů a ve skupině „region“ 32 hráčů.

Zahájení turnaje provedl předseda TJ Sokol Bučovice Mgr. Petr Hanák a ředitel turnaje Ing. Michal Vrána. Po provedení nástupu a losování se hrálo ve skupinách „elite“ a „region“. Skupina „elite“ byla určena pro hráče kraje až po 3. ligu (4 stupně soutěží) a soutěž „region“ pro hráče hrající nižší soutěže (až 5 stupňů soutěží).

Nejprve se hrálo skupinovým systémem na osmi stolech na 2 vítězné sety. Poté postoupili nejlepší hráči z každé skupiny do „pavouka“, kde se hrálo vyřazovacím systémem na 3 vítězné sety. Celkem na turnaji bylo odehráno neuvěřitelných 214 zápasů.

Členové oddílu ST děkují za podporu a pomoc výboru TJ Sokol Bučovice, MÚ v Bučovicích, výboru sokolské župy Dr. Jindry Vaníčka, ředitelství ZŠ 710 Bučovice, obsluze v bistru AQUA bar a oddílovému foto dokumentaristovi Jirkovi Pospíšilovi z Bošovic.

Konečné výsledky „ELITE“:
1. Beránek Pavel TJ Ostrava
2. Štofka Filip S. Lanžhot
3. Svoboda Lukáš KST Blansko
4. Vlach Martin SK Přerov“
(konec citace 🙂 )

zdroj fotografií: pinec.bucovice.sweb.cz, Martin Sokola

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *