VAN LEEUWEN do nás opět vložil důvěru a podporuje naše malé draky! TrubkyaJekly.CZ

Vážení fanoušci, rodičové, hráči,

je nám nesmírnou ctí, že Vás můžeme informovat o opětovném navázání spolupráce našeho mládežnického klubu KST Dragon VYŠKOV s vyškovskou firmou Van Leeuwen Pipe and Tube, pobočka Vyškov a to formou finanční podpory našeho klubu!

Touto spoluprací výrazně zvýšíme úroveň tréninků dětí v našem klubu. Díky dalším kvalitním pomůckám, které – díky tomuto daru – pořizujeme, můžeme dětem zajistit rozmanitější trénink, vícero pořádaných turnajů a absolvovat s nimi více výjezdů na soutěže či krajské a republikové bodovací turnaje mládeže.

Dále se nám podaří oslovit profesionály k zajištění ještě kvalitnějších tréninkových jednotek! A to vše díky příspěvku z firmy Van Leeuwen Pipe and Tube. Umožníme mládeži snazší přechod do vyšších soutěží, zabezpečíme jejich kontinuální rozvoj, a můžeme rozšířit tréninkové kapacity pro další zájemce z řad dětí.

S firmou se nově setkáte na facebookovém profilu @KST Dragon Vyškov), na obou našich webových stránkách, a na těchto nových dresech klubu.

Nové dresy


Van Leeuwen Pipe and Tube

Je obchodní společnost s celosvětovým provozem, specializující se na ocelové trubky a použití trubek a potrubí. Nabízí široký sortiment produktů týkající se trubek a potrubí a přizpůsobené služby pomocí celosvětové sítě poboček se skladovými zásobami. Zaměstnanci firmy Van Leeuwen Pipe and Tube používají denně své znalosti zdrojování, vedení projektu, logistiky a plánování zásob ve prospěch zákazníků na průmyslovém a energetickém trhu. Základní podnikání společnosti Van Leeuwen se skládá z obchodování s ocelovými trubkami a souvisejícími produkty. Tak byla mateřská společnost v roce 1924 založena jako společnost s jediným zaměstnancem, v Zwijndrechtu v Nizozemsku. Od té doby nabízí více produktů a služeb, i globální síť padesáti poboček, které většinou uchovávají skladové zásoby, ve 22 zemích v Evropě, na Blízkém východě, v Austrálii, Asii a Americe.

Na krátkou prezentaci firmy Van Leeuwen Pipe and Tube se můžete podívat zde:

Firmu najdete také na zbrusu facebookových stránkách ŽIVOT TRUBKY. Působí v oblastech průmyslu a energetiky, a její specializací jsou ocelové trubky, potrubí, jejich použití, servis a skladování. Firma dodává do konstrukcí mostů, sportovních stadiónů, budov, jeřábů, ropovodů i plynovodů. Na tyto stránky můžete nahlédnout zde:

Vyškovská pobočka firmy Van Leeuwen Pipe and Tube sídlí na ulici Krátká 753/3b.

Této podpory si nesmírně vážíme, a za naši mládež za ni předem DĚKUJEME!
Za KST Dragon Vyškov (mládežnické centrum stolního tenisu), Antonín Srna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *