Týden s reprezentanty přilákal hráče z celé ČR. KEMP S REPRE ve Vyškově


Pinku ZDAR 🙂

Již sedmý ročník soustředění KEMP S REPRE hostil v druhém červencovém týdnu moravský Vyškov. Do sportovní haly Za stadionem se k týdennímu tréninku na 14 stolech sjela třicítka zapálených hráčů z celé České republiky. V doprovodu 6 trenérů (Jiří Vráblík, Richard Výborný, Radek Mrkvička, Bohumil Vožický, Jiří Řežáb, a Denis Beneš) jsme vytvořili silnou tréninkovou skupinu, která si – již po prvních trénincích – padla do noty.

V pondělí jsme začínali až cca v 09:30 hod., neboť prvotní nalezení haly, skryté za běžeckým oválem v rámci stadionu, bylo pro některé velkým oříškem. Po úvodním tréninku jsme šli na společný oběd do restaurace 7. nebe (Aquapark Vyškov), ubytovali trenéry na hotelu Dukla (300 m od haly), část hráčů ve Vyškově (100 m od haly), a většinu již tradičně na Pístovický mlýn – dojízdný autem. Odpoledne od 15:00 hod. následovala druhá tréninková jednotka, již v plném nasazení 🙂

Úterní a další tréninky jsme situovali časově od 8:30 hod. ranní a 14:30 hod. odpolední fázi. Úterý a čtvrtek jsme navíc zařadili i třetí fázi, večer – zaměřenou na trénink servisů, setíky hráčů, či challenge trenérů.

Na středu byla naplánována – krom dvou tréninků – také exhibice trenérů a trenérské okénko Ríši Výborného. Po ranní fázi a obědu tedy následovala od 14:30 hod. exhibice složená ze dvou zápasů – Denis Beneš se utkal s Radkem Mrkvičkou, a Jiří Vráblík s Bohoušem Vožickým. Výsledky nejsou důležité, ale bylo se na co dívat. Richard Výborný nás vloni na KEMPU S REPRE seznámil s předzápasovou přípravou stolních tenistů napříč úrovněmi a technikami rozehrání (a předstartovních stavů). Letos detailně rozebral techniku přípravy zásobníků, a všichni hráči si vyzkoušeli vzájemné nahazování zásobníku přičemž u každé skupinky stál jeden kontrolující trenér našeho soustřední, a všichni hráči se tak seznámili s touto tréninkovou metodou moderního rozvoje stolního tenisu. Poté následovala od 18:00 hod. odpolední fáze, po níž – jako již tradičně – následovalo společné posezení u uzených ryb v Pístovicích.

Ve čtvrtek jsme mezi ranní a odpolední fázi zařadili také návštěvu Aquaparku ve Vyškově, a po večerní fázi také beachvolleyball pod Orlovnou.

Pátek proběhl v „balícím se“ rytmu, neboť do poledne měla být většina hráčů sbalena ze svých ubytování, věci si nechali uzamčené v hale, a po 1,5hod. ranního tréninku proběhl závěrečný turnájek (skupiny se dohrály do oběda, a pavouk po obědě). Hrálo se v osmi 3-4 členných skupinách, odkud za zmínku stojí některé překvapivé výsledky, např. Fatul-Chlup 1:3, Janík M.-Hrivňák 2:3, Holub-Fabianová 3:2.

Celkovým vítězem se stal Fanda Čamr z Kolína, následován Michalem Malým z chomutovského Jirkova. V souboji o třetí místo zvítězila slovenská Simona Fabianová před čtvrtým, domácím Pavlem Beránkem. V turnaji útěchy se z vítězství radoval slovenský Gregor Fatul (Prievidza) před druhým, domácím Petrem Drápalem, třetím Sebastianem Kašníkem (Jeseník) a čtvrtým, domácím Vojtou Olejníčkem.

Kompletní pořadí
1. Čamr, 2. Malý, 3. Fabianová, 4. Beránek || 5. Kadlec (Praha), 6. Libánek (Vyškov), 7. Chojnowski F. (Dzialdowo), 8. Polívka O. (Blansko), 9.-10. Semrád Kavalou (Velké Popovice, Vratimov), 11. Srna (Vyškov), 12. Holub (Jihlava), 13. Hrivňák (Teplice), 14. Chlup (Němčany), 15. Lužný (Prostějov), 16. Chojnowski W. (Dzialdowo)
Útěcha: 1. Fatul, 2. Drápal, 3. Kašník, 4. Olejníček || 5. Čáp (Teplice), 6. Janík M. ml. (Němčice n./H.), 7. Starý (TJ VTŽ, Chomutov), 8. Juriček (Praha), 9. Sučík (Březenecká, Chomutov), 10.-11. Krpálek, Jurásek (Komňa), 12. MaLong (Vyškov), 13.  Janík Š. (Němčice)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *