Sezóna se blíží, prázdniny jsou za námi – jaká byla mezisezónní příprava?

1) KEMP S REPRE

Po ukončení sezóny posledním týden v červnu jsme dlouho nelenili, a od prvního týdne v červenci naskočili v neméně svižném tempu na soustředění KEMP S REPRE, které pořádáme ve Vyškově, pro výběr domácích hráčů doplněné o hráče z celé České republiky a blízkých států.


2) „Dovolená s pingpongem?!“

Následně již proběhla zasloužená pauza.. Ikdyž, jak se to vezme? Někteří ani na dovolené či na prázdninách pauza – ach ten punec na dovolených 🙂

Peťa Luska ovládl táborový turnaj v pingpongu

Nejmladší naděj Oliver Plášil si nedali pokoj ani na dovolené..
Chata rodin Davida, Matěje a Peti by bez pingpongu taky nebyla ono 😀


3) Příměstský tábor ve Vyškově

Odzvonil červenec a my měli pro mladé nachystanou novinku – příměstský tábor stolního tenisu ve Vyškově! V našem jubileu se zúčastnil super počet hráčů – DVANÁCT. Trénovali jsme dvoufázově na hale Za parkem, na šesti stolech, stravu nám zajišťovala Restaurace ARENA Vyškov, a svačiny jsme chystali pro děti sami 🙂 Program byl vskutku záživný, no posuďte sami:

Harmonogram vyplněn do poslední možné chvilky..

Podrobnější informace najdete v našem článku níže…


4) Soustředění v Hořicích

Aby toho hráči neměli málo, naplánovali si na doporučení ještě intenzivní přípravu na soustředění v Hořicích, pod vedením trenéra Richarda Výborného (býval reprezentant, olympionik, znáte z našich kempů z repre)


5) Začátek tréninků

No a rázem byla půlka srpna, a začalo se trénovat.. Mládež měla ještě do září tréninky jen dobrovolné, ale dospělí hned od začátku začali šlapat do plných 🙂 Cestu k nám nacházejí kvalitní sparingové z Hlubočan (Kovář, Navrátil), Hoštic (Urbánek), Olšan (Krais), Adamova, Drnovic aj.

Na obrázku může být: 2 lidé, včetně Michaela Farkaše, smějící se lidé, sportující lidé, stojící lidé a baskebalové hřiště


No a od září? Tréninky mládeže již v plném proudu a už se nemůžeme dočkat na sezónu..

Dragon letí za svým snem!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *