Šest našich mládežníků nás reprezentovalo na turnaji mládeže v Šitbořicích! Tomáš Beran přivezl bronz!

Šestice nadějných mládežníků nás reprezentovala na turnaji mládeže v Šitbořicích. Poprvé, vedeni trenérem Standou Beranem, se ukázala pohromadě sestava:

2008 – Tomáš Beran
2007 – Petr Luska
2006 – Michal Grünwald
2005 – Matěj Dědek
2004 – Matěj Zbořil
2001 – Jan Keresteš

Michal Grünwald byl zařazený do prostřední věkové kategorie turnaje, ale v ní se mu moc nevedlo. Soupeři byli nad jeho aktuální síly, a tak skončil již ve skupině.

Petr Luska dostal „divokou kartu“ mezi hráče starší kategorie, kde se srdnatě probojoval ze skupiny z druhého místa, avšak narazil ihned na pozdější vítězku Stejskalovou z TTC MS Brno, která jeho cestu utla.

Matějové Dědek a Zbořil se utkali také v turnaji starší kategorie, a se soupeři sváděli vyrovnané souboje. Po jedné výhře ve skupině avšak šli oba „dolů“, kde se dokonce nakonec vzájemně utkali o umístění 🙂

Jan Keresteš byl také v turnaji starších, ale s jedinou výhrou ve skupině na kýžené úspěchy nedosáhl, a do pavouka vítězů nepostoupil 🙁


Tomáš Beran v kategorii mladších získal bronz!

Diplom s mentorem našeho vyškovského soustředění KEMP S REPRE jistě Tomáš jen tak nezaloží 🙂

Po skvěle rozehrané skupině narazil na Lucii Tichou, kdy po vývoji 0:2, 2:2 !! a devět v pátém těsně podlehl 2:3, a Lucie Tichá (MSK Břeclav) později vyhrála celý turnaj. Tomáši však patří obrovská gratulace za skvělé umístění!


Mé poděkování patří trenéru Standovi Beranovi, jenž svůj první turnaj v roli trenéra KST Dragon VYŠKOV zvládl! DÍKY Stando!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *