Poznáte je?! Kamarádi už od mala – silná trojka Dragonu Vyškov!

🙂 Ještě chvíli Vás necháme lámat si hlavy. V koho že vyrostli tihle tři pánové na fotce! Stále nic?! Ani náznak.. Necháte se podat? 🙂


David Sirotek, Matěj Dědek, Petr Luska


Matěj Dědek, Petr Luska, David Sirotek


Silné trio Dědek, Luska, Sirotek drží stále spolu!

Tři jedni z největších talentů @Stolní tenis Vyškov, borci Petr Luska, David Sirotek, a Matěj Dědek – jsou kamarády na život už od časného mládí! Vzhledem k velmi přátelských vztahů všech jejich rodin spolu jezdí na výlety, na dovolené, užívají společných víkendů a svátků, a jsou prostě nerozlučnou trojkou!

A že to nejsou opravdu jen super kamarádi, ale i dobří hráči s vyhlídkami na „pingpongovou“ budoucnost – o tom svědčí i jejich tatínci, maminky aj. Všichni aktivní sportovci (běžci, volejbalisti, basketbalistky aj.).

Své sportovní zapálení nám borci pravidelně předvádí na společných akcích našeho klubu, reprezentují nás na turnajích, či na přeborech žactev – kde se i solidně umísťují!

Kluci mají před sebou světlé zítřky, které pokud budou stále „makat do plných“, tak dobře zúročí – jistě nejen ve sportovním životě. Protože přeci jen: obratnost, disciplína, koordinace těla, taktika, výkon, či soustředěnost se hodí i v běžném životě (nejen v tom sportovním). Držme jim palce, Dragonům!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *