po 3. kole: B i C tým „mladých“ shodně prvních místech, A tým mezi pěti!

KST Dragon VYŠKOV „A“

Po slušném začátku – domácí výhře 10:1 a vydřenému vítězství v Rájci-Jestřebí 10:7 nás ve třetím kole soutěže čekal favorit celé soutěže – brněnská Bystrc. Oslabeni o Petra Drápala s nataženým stehenním svalem jsme angažovali mladého Metoděje (první start, první set v kraji). Sílu brněnští potvrdili, a jediný, kdo se za Vyškov v Bystrci potkal s vyhranými zápasy byl Boris Trávníček se dvěma výhrami a jednou prohrou. Dragon prohrál 2:10. V tabulce je nyní na pátém místě.

O co „hezčeji“ jsme se vyfotili, o to mizernější výkon jsme podali 🙁

KST Dragon VYŠKOV „B“

Perspektivní „juniorka“ vyškovského dragonu má za sebou – po premiérovém startu v nejvyšší soutěži – tři vítězná kola se shodnými výsledky – vítězství 11:7. To týmu zatím zajišťuje dělené první místo společně s favoritem soutěže z heroltických Hoštic (lepší skóre). Utkání s Hošticemi je právě další v pořadí, které bude náš B-tým hrát. V týmu absentuje nemocný Vojta Olejníček a na „čtverce“ zaskakuje David Dofek z nižšího družstva.

KST Dragon VYŠKOV „C“

Příjemným překvapením pro všechny je „vlet“ našeho C družstva do soutěže OS1. Tři kola, tři výhry, dělené první místo. Vrchovatou měrou se na tom podílí aktuální tahoun družstva, jedenáctiletý Petr LUSKA – jenž po třech kolech drží 100% bilanci v soutěži! V týmu dále působí starší žák Metoděj Drápal, dorostenec David Dofek a dva dospělí – Zdeněk Tichý a Jaromír Tauš. Doposud prokázali, že se skvěle doplňují, když se zrovna některému nedaří – a proto jsou také zatím BEZ ZTRÁTY BODU.

KST Dragon VYŠKOV „D“

Rezervy našeho klubu okupují dvě základní soutěže, jsou zde více zastoupeni i dospělí hráči (50 na 50 tj. dva dospělí dva mládežníci). Po prvních třech kolech je D tým, potýkající se aktuálně s větší marodkou, na osmém místě (z 12). Družstvo se opírá o dorostence Filipa ČAKOVSKÉHO a Václava MAREŠE, mladšího žáka Olivera VINCENCE a dospělé – vedoucího Dalibora LUSKU, Romana ZBOŘILA a Oldřicha MAHDALA.

KST Dragon VYŠKOV „E“

Éčko hraje základní soutěž v rámci Vyškovska a po těžkém začátku se zatím potácí na devátém místě tabulky. Družstvo hraje s cílem umožnit novým hráčům se zapojit do regionálních soutěží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *