Pinec se dá nově hrát i ve Squash centru ve Vyškově

V září znovu otevřelo místní sportoviště SQUASH centrum, a rozšiřuje tak možnosti hraní stolního tenisu v okresním městě Vyškově.

O stolním tenisu je známo, že jde o objemový sport – tudíž každá hodina tréninku navíc je v našem sportu vítaná. Též zřejmá důležitost jednotlivého přístupu k hráčům v kontextu jejich celkového, dlouhodobého rozvoje.

Již v minulosti stolní tenis ve SQUASH centru ve Vyškově fungoval, a to jak pro veřejnost, tak i pro individuální tréninky nejlepších hráčů regionu v rámci projektu #nejlepšíTRÉNUJÍveSQUASHI (viz níže).

Squash Vyškov navazuje na někdejší tradici kurtu se stolním tenisem – pro veřejnost

Vzhledem k důležitosti jednotlivého rozvoje každého hráče jsme se se Squash centrem domluvili, v rámci možného využití jejich prostor na stolní tenis, na obnovení tradice individuálních tréninků vybraných svěřenců.

Před pár lety, ještě za předchozího provozovatele Squash centra, se nám takto tehdy podařilo „katapultovat“ tehdejšího svěřence Pavla Beránka na úroveň kraji konkurenceschopných hráčů, což – v návaznosti dalšího rozvoje také v Brně – vyústilo přestup našeho hráče do KST Ostrava.

Pavel Beránek (nyní hráč ligové KST Ostrava) jedním z prvních individuál. trénovaných

Držíme palce, ať je zájem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *