PĚT ze SEDMI našich Dragonů vybojovalo na krajské bodovačce v Rájci postup do vyšší divize!

Ve stejné sestavě jako jsme se poslední listopadový víkend sbírali zkušenosti do brněnské ,,Morendy“ (v sestavě s našimi Dragony Vojtou, Ondrou a Kubou), tak jsme se uplynulý víkend vydali na blanensko do Rájce, kde proběhl krajský bodovací turnaj mladších, starších, a dorostenců, kde naši Dragoni měli OSM želízek v ohni!

KBTM mladších, 15.12 účast 37 hráčů

Metoděj DRÁPAL (nar. 2006)

Startoval ve druhé výkonnostní divizi, a po vítězstvích se strážnickým Slonkou, hodonínským Fučíkem, a tišnovským Bahenským postoupil do skupiny vítězů, poté co porazil i blanenského Zukala hrál o prvenství s lískoveckým Krejčím, na kterého však již nestačil. Postupuje do vyšší divize z druhého místa! 🙂

Zdeněk KOREC (nar. 2006)

Startoval ve čtvrté výkonnostní divizi, kde narozdíl od ostatních musel po skupině (kterou vyhrál bez ztráty setu) bojovat v rámci K.O. pavouka, kde narazil až ve finále celé divize na přemožitele, brněnského Kouřila. Skončil tedy celkově druhý, a postupuje do vyšší divize.

Petr LUSKA (nar. 2007)

Startoval ve třetí výkonnostní divizi, kde v základní skupině neprohrál žádný set, a z prvního místa postupoval do navazující  skupiny vítězů. Klopýtl však s vítězem druhé skupiny, bystrckým Daňkem, a do vyšší divize postupuje také z druhého místa.

KBTM starší+dorost, 16.12 účast 55 hráčů

Jakub KREJSA (nar. 2002)

Startoval ve čtvrté výkonnostní divizi, kde na něj v základní skupině vyzrál pouze brněnský Pecka. Z druhého místa ale postoupil spolu s ním, a ve skupině vítězů porazil ještě brněnského Koudelku. Proti strážnickému Grabovskému se mu však vůbec nedařilo, a skončil až na třetím, nepostupovém místě. Na předchozí bodovačce v Brně Kuba nastupoval do 5. výkonnostní divizi, kde hned první zápas hrál s ,,travařem“ Štěpánem Kyselou (prohra 3:1). Další zápasy s Vojtěchem Přikrylem a Kristýnou Mazalovou z Blanska však dokázal vyhrát a tudíž postoupit z 2. místa. Ve skupině o 1.-4. místo tam nastoupil proti blanenskému Michalu Skoupému, na kterého výkonnostně stačil pouze jedním setem. Poslední zápas s Karolínou Novohradskou vyhrál, a tak mu tehdy patřilo 3. místo v 5. divizi.

Vojtěch OLEJNÍČEK (nar. 2002)

Startoval ve třetí výkonnostní divizi, v níž základní skupinu vyhrál. V navazující skupině vítězů porazil hodonínskou Dohnálkovou a blanenského Štěpánka, avšak díky tomu, že nestačil na Zukala, skončil druhý – a postupuje tedy do druhé výkonnostní divize! Na poslední bodovačce v Brně tehdy také startoval ve třetí divizi, kde ve skupině tehdy vytrhnul pouze jedno vítězství nad Lucií Látalovou z Hodonína. S Janem Oškrdalem a Adamem Lustigem vždy Vojta stačil jen jedním setem (byl 3.  ve skupině, a tehdy vyhrál v „sestupující skupině“ právě se Zukalem a Dohnálkovou).

Ondřej LIBÁNEK (nar. 2001)

Startoval v první výkonnostní divizi, v níž porazil brněnského Novaka 3-0, a Halasovou 3-1. Prohrál však s blanenským Petrem 1-3. Ve skupině vítězů narazil na bývalého spoluhráče Pavla Beránka, na kterého nestačil žádným setem, a na blanenského Polívku stačil pouze jedním setem. Na předchozí bodovačce v Brně nastupoval do druhé výkonnostní divize, kde si vedl výborně. I když byl hned první zápas s Lukášem Havránkem z Bystrci napínavý, tak ho Ondra zvládl otočit ve svůj prospěch výhrou 3:2 a ze skupiny postoupil na 1. místě. Ve skupině o 1.-4. místo porazil ještě Danielu Růžičkovou z Řeznovic.

Pavel BERÁNEK (nar 2002) – již hráč TJ Ostrava KST

Náš odchovanec, nyní již hráč ligové Ostravy startoval v první výkonnostní divizi, kterou vyhrál ve finále proti blanenskému Petrovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *