Kontrolní turnaj mužů hráčů nižších družstev ovládl Dalibor LUSKA

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, baskebalové hřiště a stůl
Včera hned po mládeži začali úřadovat hráči nižších družstev a noví žáci aktuálně výkonnostní úrovně, v kontrolním soupiskovém turnaji DRAGON na sezónu 2019/2020

Při účasti 14 hráčů a dvou omluvených (Charous, Čakovský) se sešla celá parta dospělých a nejlepších žáků, aby se utkali o umístění na soupiskách v družstvech nižších soutěží a poměřili tak své síly s ostatními vrstevníky a mládeží A-týmu Žákovské ligy.

Ve dvou skupinách po sedmi hráčích se utkali od 17:30-19:30 hodin, a svých napověděli, jaká přibližně výkonnost se od nich dá očekávat a jak si budou stát.

Z obou skupin postupovali čtyři nejlepší do společné skupiny, v níž si pak nejlépe vedl vítěz celého turnaje Dalibor LUSKA, na druhém místě shodně Roman ZBOŘIL a Václav MAREŠ, a třetí Stanislav BERAN a Olda MAHDAL.

Těsně pod stupni vítězů tentokrát ze 14 zúčastněných skončil Oliver VINCENEC, následovaný Matějem ZBOŘILEM a Petrem POŘÍZKEM.

Postup do elitní skupiny těsně unikl Ondřeji SVOBODOVI, Milanu ZAORALOVI a Janu KERESTEŠOVI. Z ostatních jmenujme bojovné výkony mladých hráčů Žákovské ligy Tomáše BERANA, Michala GRÜNWALDA a Ondřeje KILIÁNA.

Vedoucími družstev na sez. 2019/2020 budou:

D tým – Dalibor LUSKA
E tým – Stanislav BERAN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *